Z radością informujemy, że z Bożą pomocą i dzięki Waszemu dotychczasowemu wsparciu udało nam się zorganizować projekt przebudowy zespołu sanitarnego i sali do ablucji przedmodlitewnej i in Sha Allah od nowego roku ruszymy z jego realizacją. Na poziomie -1 zamierzamy zbudować od podstaw zupełnie nowy kompleks w skład którego będzie wchodziło:  6 toalet, 6 umywalek, jedna toaleta przystosowana dla osób niepełnosprawnych, prysznic, 11 stanowisk do ablucji, oraz szatnia Projekt zakłada również wykonanie nowej instalacji wodno-kanalizacyjnej która wyeliminuje problem przeciekających rur oraz nowej, wydajnej wentylacji i energooszczędnej instalacji elektrycznej.
Nowy kompleks sanitarny in Sha Allah znacznie ułatwi nam wszystkim korzystanie z meczetu i rozładuje kolejki do ablucji związane z alhamdulillah coraz większą liczbą wiernych którzy przybywają do nas na modlitwy. Jednak tak kompleksowy projekt wymaga też wielkich nakładów finansowych, dlatego bardzo prosimy o Wasze wsparcie. Prace budowlane są przewidziane na 4 miesiące, a ich całkowity koszt jest szacowany na 350 000PLN. 
Do tej pory projekt i konsultacja architekta pochłonęły 35000PLN
Pamiętajmy, że zgodnie ze słowami naszego ukochanego Proroka PZN ktokolwiek wybuduje meczet to Bóg wybuduje mu dom w raju. 

Datki można wpłacać: 1. satcjonarnie w OKM 2. przelewem na konto bankowe nr konta : 34 1240 2959 1111 0010 6575 6095 3. płatność online przez przycisk

Bardzo dziękujemy za Wasze wsparcie i zapraszamy do śledzenia naszego profilu na Facebooku gdzie na bieżąco będziemy informować o postępach w pracach.